Znajdziemy właściwe biuro rachunkowe
dla Twojego biznesu i portfela

Księgowość i doradztwo na kliknięcie myszką

Łatwy Start

Początek biznesu to często trudniejszy czas, szczególnie jeżeli brakuje nam odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Dlatego oferujemy możliwość pierwszego bezpłatnego kontaktu i uzyskania porady Eksperta, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez etap zakładania firmy. Kliknij w przycisk poniżej i zostaw kontakt, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin:

Właściwy Start

Prowadzimy Cię za rękę po to, abyś właściwie rozpoczął biznes. Najgorsze są sytuacje, gdy po 6 czy 12 miesiącach dowiadujesz się, że mogłeś korzystniej rozliczać się z podatków i lepiej gospodarować finansami. Dopiero dostrzegasz, jak dużo straciłeś. Potem mówisz sobie: "Gdybym wiedział to na starcie". Skontaktuj się z nami i podczas pierwszego bezpłatnego spotkania, zapewnij sobie właściwy start:

Co zyskasz podczas naszego spotkania

conversation1

Omówienie Pomysłu

Skonsultuj z nami swój pomysł na biznes, a dzięki temu ocenimy Twoją sytuację i doradzimy jak od strony prawnej i księgowej rozpocząć działania, aby w przyszłości biznes rozwijał się właściwie i uniknął fiskalnych wpadek.

checklist2

Wybór formy działalności

Na podstawie informacji doradzimy wybór odpowiedniej formy prowadzenia działalności gospodarczej i formy rozliczenia, która jest najbardziej korzystna. Właściwy start, to podstawa sukcesu.

scales3

Wybór Biura Rachunkowego

Zaproponujemy listę odpowiednich biur rachunkowych dla Twojego biznesu i pomysłu. Pomożemy założyć konto księgowego i wygenerować jasne, czytelne umowy. W biznesie nie warto być "mądrym Polakiem po szkodzie".

deal4

Pełna współpraca i kontrola

W efekcie uzyskujesz podgląd we wszelkie działania online 24 godziny na dobę, z dowolnego miejsca na ziemi. A jeżeli będziesz chciał w przyszłości zmienić biuro rachunkowe zrobisz to w zaledwie 60 sekund.


Skontaktuj się z nami i zaprojektujmy właściwy start w Twoim biznesie. Bezpłatnie i w mniej niż 60 minut. Kliknij w przycisk poniżej, aby skontaktować się z nami: