Platforma BROKERIA

Intuicyjny i kompletny system wspierający finanse Twojej firmy

Takiego systemu jak nasz, nie ma na Polskim rynku!

Szerokie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć nietypową platformę, która daje możliwość wykonywania operacji rachunkowo-księgowych online. Dodatkowo łączy Twoją firmę w właściwym biurem rachunkowych. W efekcie oszczędność czasu, pieniędzy i bezpieczeństwo wszelkich operacji stanowi czynnik wyróżniający nas na rynku. Dla firm współpracujących z nami oznacza to, więcej czasu i pieniędzy, które mogą przeznaczyć na kluczowe działania i zdobywanie rynku.


Skontaktuj się z nami

Tniesz koszty z każdej strony i to znacząco

Skomplikowane operacje księgowe od teraz stają się proste!

Wszelakie działania załatwiane są na kliknięcie myszką, bez konieczności przechodzenia kursów i zdobywania dodatkowych kwalifikacji. System jest w pełni intuicyjny i kompletny. Wiele procedur i operacji załatwianych jest od ręki i praktycznie z automatu. Dzięki temu zarówno Ty jak i księgowi współpracujący z firmą, mają znacznie mniej pracy. Tniesz koszty znacząco i to z każdej strony.


Skontaktuj się z nami

Intuicyjność, bezpieczeństwo, efekty

Wgląd w pracę księgowości i kadr w dowolnym momencie

Pełna kontrola: Stała kontrola finansów. Wszystko pod ręką, z dowolnego miejsca na ziemi, 24 godziny na dobę.

Całkowite bezpieczeństwo: System sam sporządza kopie zapasowe dokumentów, a dzięki technologii cloud computing masz pewność, że dane są naprawdę bezpieczne. Nie grozi im ani pożar ani powódź.

Pełna dostępność: Pakiety dostępu do naszej platformy zaczynają się już od kilku złotych miesięcznie.


Skontaktuj się z nami

Brokeria łączy

Łączymy zalety tradycyjnej księgowości oraz indywidualnego kontaktu z nowoczesną technologią, która ułatwia prowadzenie finansów w firmie.

Od dzisiaj nie musisz już wybierać między indywidualnym kontaktem z biurem rachunkowym, a zaawansowanym systemem do zarządzania finansami, którymi dysponują tylko korporacje. Z Brokerią masz jedno i drugie.


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami i poznaj pełne możliwości naszej platformy i pomocy Ekspertów. Kliknij w przycisk poniżej, aby skontaktować się z nami. Pierwsze spotkanie jest bezpłatne: