Finanse pod kontrolą z każdego miejsca na ziemi Zmiana biura rachunkowego w 60 sekund

 

Oto, co się zmieni w Twojej firmie. Obiecujemy:

Szybkość i Oszczędność

Skomplikowane operacje księgowe wykonasz za pomocą kliknięcia myszki. Zweryfikujesz pracę biura rachunkowego w dowolnym momencie. Załatwisz wszelkie sprawy księgowe od ręki, bez dostarczania dokumentów i marnowania czasu na dojazdy. Umów się na pierwsze bezpłatne spotkanie z naszym Ekspertem i zobacz jakie to proste. Zadzwonimy w ciągu maksymalnie 24 godzin:

Swoboda Decyzji i Zmian

Przenieś swoje biuro rachunkowe do naszego systemu Brokeria. Zrobisz to bezpłatnie i w zaledwie kilka minut. A jeżeli nie jesteś zadowolony z obecnej umowy z biurem rachunkowym lub ich pracy, to w 60 sekund zapewnimy Twojej firmie swobodny dostęp do najlepszych księgowych, także w Twojej okolicy. Skontaktuj się z nami, a pomożemy usprawnić działania księgowo-finansowe Twojej firmy:

Co zyskasz podczas naszego spotkania

tablet1

Omówienie Wymagań

Przedstaw nam swój problem i wymagania. Czy chcesz usprawnić działania księgowo-finansowe w swojej firmie? Obniżyć koszt księgowości? Zapewnić większe bezpieczeństwo przed błędami ludzkimi? A może nie jesteś zadowolony z obecnego biura rachunkowego i chcesz zmienić je w najprostszy z możliwych sposobów? Wszystko to zrobimy od ręki.

settings2

Dokonanie Usprawnień

Niespełna 60 minut. Tylko tyle czasu potrzebujemy, aby osiągnąć wszystkie te cele. Dobrać właściwe biuro rachunkowe do profilu danego biznesu, jego wielkości oraz indywidualnych wymagań. Zostań z tymi księgowymi z których jesteś zadowolony, a jeżeli zechcesz zmiany, zrobisz to jednym klikiem bez przenoszenia dokumentów i dodatkowych procedur. Wszystko zostaje u Ciebie.

folder3

Ciesz Się Swobodą

Dzięki naszemu doradztwu i wsparciu systemu Brokeria masz pełną swobodę działania i bezpieczeństwo, ponieważ wszystkie dokumenty i wykonane operacje księgowo-finansowe zawsze znajdują się na Twoim koncie firmowym. Masz nieustanny wgląd w każde działania.

piggy-bank4

Brak Zobowiązań

Dzięki platformie Brokeria zyskasz swobodę podejmowania decyzji i doświadczysz, co to jest prawdziwy brak zobowiązań. Podejmij współpracę z takim biurem rachunkowym z jakim chcesz, a dzięki wsparciu naszego systemu Brokeria, możesz w dowolnym momencie zmienić biuro rachunkowe, na takie jakie uznasz za najlepsze.


Skontaktuj się z nami już dzisiaj. Bezpłatnie, w mniej niż 60 minut usprawnimy działania Twojej firmy. Kliknij w przycisk poniżej, aby skontaktować się z nami: